Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Szkolenia biznesowe, motywacyjne, dofinansowane

FIRMA

Chmielewski Consulting Group jest firmą szkoleniowo - doradczą  prowadzącą  szkolenia  otwarte i zamknięte dla biznesu, administracji, uczelni wyższych i organizacji pożytku publicznego.  


Wysokie kompetencje i zaawansowana technologia prowadzonych zajęć rekomendowana jest przez dr Wojciecha Chmielewskiego, który jest psychologiem, pedagogiem,  trenerem i doradcą biznesowym.


Dr Wojciech Chmielewski kształcił się na uczelniach polskich i zagranicznych. Obronił przewód doktorski w zakresie psychologii na Międzynarodowym Uniwersytecie Otwartym w Kijowie przy Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem w Kijowie.


Ukończył również: Instytut Ekonomii i Kultury w Moskwie, Wyższą Szkołę Psychologii przy Rosyjskiej Akademii Nauk, Akademię Humanistyczno Ekonomiczną w Łodzi,  Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie i Oxford Cognitive Teraphy Centre, Studium Terapii Motywującej, Europejską Akademię Psychologii Integracyjnej, International Institute NLP@More.  Dodatkowo był uczestnikiem wielu szkoleń prowadzonych przez wykładowców polskich i zagranicznych.


Poza kompetencjami naukowymi posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, coachingów i doradztwa. 12 lat doświadczenia edukacyjno – szkoleniowego zaowocowało 879 dniami szkoleniowym podczas których przeszkolił 10 000 osób dla 224 samodzielnych podmiotów.


Tworzy, koordynuje i prowadzi projekty szkoleniowe skierowane do administracji, biznesu, instytucji rządowych i pozarządowych. Firmy korzystające z jego usług z uznaniem podkreślają jego niesamowitą skuteczność i dar przekazywanej wiedzy.  


Dodatkowo jest praktykującym przedsiębiorcą zarządzającym siecią portali turystycznych pod marką www.slonecznapolska.pl. W karierze biznesowej zarządzał zespołami liczącymi od kilkunastu do 100 osób. Stworzył i prowadził trzy projekty biznesowe w branży sportowej, medycznej i szkoleniowej.


Dr Wojciech Chmielewski, to profesjonalista w każdym zakresie. Bardzo dobrze przygotowany merytoryczne, z bogatym doświadczeniem biznesowym, znakomicie łączący wiedzę i doświadczenie. Jego talent w prowadzeniu szkoleń na bardzo długo pozostaje w pamięci.

           

Szkolił min. takie firmy jak:


Bank PKO S.A.

Radio E-ska

Wydawnictwo Kreator

Wydawnictwo „ Murator”

Evialis Polska Sp. z o.o.

Elite Cafe Warszawa

Polisa S.A.

Nordea

Targi Kielce

BZWBK Warszawa

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej ( LOT)

Pocztowa Agencja Ubezpieczeń Finansowych

Developer TRUST S.A.

Agencja Reklamowa Metropolis – Projekt Ferrero

Carrefour Polska

Radio Parada

GE Money Bank

Sieć Alsen

Polska Grupa Energetyczna – PGE

Fortis Bank

Ludwik Styl

P.H.U. Janex   Szkolenia biznesowe | Szkolenia motywacyjne | Szkolenia dofinansowane                        Wojciech Chmielewski twórca Chmielewski Consulting Group - Szkolenia © 2011 CCG
  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU